logo_łsse

Ważny komunikat !

Szanowni Państwo, w imieniu Prezesa Stowarzyszenia „Metropolia Warszawa” zapraszam Państwa na webinar „Nowa Mapa Pomocy – Kluczowe zmiany dla Mazowsza”, który odbędzie się  15 września o godz. 10:00. Wydarzenie organizowane jest przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu.
Komisja Europejska  przyjęła nowe wytyczne w sprawie regionalnej pomocy państwa na lata 2021-2027. Dla części regionów zmiany te wiążą się z dużą stratą – zmiany szczególnie dotkliwie obejmą przedsiębiorców z Regionu Warszawskiego Stołecznego, czyli również z części Państwa gmin.

Jeśli to możliwe, proszę o przekazanie zaproszenia na webinar firmom, działającym w gminach członkowskich. Firmy, które planują inwestycje w najbliższym czasie powinny pamiętać, że już niedługo zmniejszy się intensywność pomocy lub zostanie ona całkowicie wykluczona. Dlatego warto się pospieszyć i postarać o uzyskanie decyzji o wsparciu jeszcze przed zmianą, tj. do końca 2021 r.

Podczas webinaru zostanie przekazana wiedza nt. grantów rządowych oraz pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego z tytułu nowej inwestycji.
W załączeniu przekazujemy również pismo od Pana Marka Michalika, Prezesa Zarządu ŁSSE.

Link do rejestracji: forms.office.com

Z poważaniem,
Dorota Wrzeciono

Koordynator ds. promocji i kontaktów z mediami

Biuro Stowarzyszenia „METROPOLIA WARSZAWA”
Twarda 18, 00-105 Warszawa
biuro@sm.waw.pl

ZAŁĄCZNIK:
pismo przewodnie ŁSSE PAIH (.pdf, 107 KB)