Bezpłatne szkolenie w Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie „Podstawy programu Excel”

Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie – „Podstawy programu Excel”.

Szkolenie „Podstawy programu Excel”, otworzy przed uczestnikami nowe możliwości zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Excel to narzędzie nieocenione w codziennej pracy, pozwalające na efektywne zarządzanie danymi, tworzenie zaawansowanych analiz i usprawnienie procesów decyzyjnych.

Kurs podstawowy ma na celu dostarczenie uczestnikom solidnych fundamentów w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, opartych na praktycznych ćwiczeniach i scenariuszach z codziennego życia.

Szczególną uwagę zwracamy na opracowywanie precyzyjnych i dobrze zaprojektowanych arkuszy kalkulacyjnych. Uczestnicy poznają również skróty klawiszowe przyspieszające pracę w programie. Dzięki szkoleniu będą sprawnie poruszać się po interfejsie, tworzyć przejrzyste zestawienia, wprowadzać i formatować dane, wykonywać obliczenia oraz proste analizy. Szkolenie prowadzone będzie przez doświadczonego instruktora, który przekaże wiedzę i praktyczne umiejętności.

Szkolenie poprowadzi dla nas Marcin Babiak – były szef polskich oddziałów takich firm jak Apple, Dell, Groupon czy Komputronik. Laureat konkursu „Topowy Głos Polskiego LinkedIn” oraz „Linfluencer – Lider Linkedin”, gospodarz podcastu „Rozmowy Inspirujące”, autor licznych publikacji, które czyta blisko 5 milionów odbiorców rocznie. Obecnie pracuje jako konsultant, trener i coach kadry menadżerskiej.

Kiedy?
18 lipca 2024 r. (czwartek), godz. 9.00-15.00

Gdzie?
Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie, ul. Warszawska 1 (wejście od strony pl. Piłsudskiego).

Zapisy:
https://app.evenea.pl/event/883710-65/