logo_centrum szkoleniowe Dacpol

To nowoczesny obiekt szkoleniowo-konferencyjny i pokoje gościnne na wynajem zlokalizowane w Piasecznie niecałe 3 km od granic Warszawy. Bliskość głównych arterii pozwala na łatwy dojazd do drogi ekspresowej S2 i komfortową podróż do Centrum Warszawy jak i Międzynarodowego Lotniska im F. Chopina.

Centrum Konferencyjne DACPOL to nowoczesne, wyposażone i przestronne powierzchnie konferencyjne. Mniejsze sale szkoleniowe idealnie nadają się na organizację spotkań biznesowych, rekrutacyjnych czy warsztaty. Wszystkie wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny: projektor multimedialny, ekran i/lub telewizor, system zdalnego sterowania do urządzeń prezentacyjnych, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, flipchart, tablice informacyjne przed salami, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podczas trwania spotkań istnieje możliwość organizacji przerw kawowych lub skorzystania ze smacznego cateringu. Ośrodek oferuje wysoką jakość usług, elastyczność i indywidualną wycenę organizacji wydarzeń.

Pokoje Gościnne DACPOL to uzupełnienie oferty Centrum Konferencyjnego. Oferujemy noclegi na południowych obrzeżach Warszawy w konkurencyjnej cenie. To idealne rozwiązanie w przypadku szkoleń lub konferencji kilkudniowych. Posiadamy świeżo odnowione, przytulne 1-2 osobowe pokoje z łazienkami w przystępnych cenach. Pokoje udostępniamy od 15 lat z olbrzymią aprobatą i zadowoleniem naszych Gości. To idealne rozwiązanie w przypadku szkoleń lub konferencji kilkudniowych oraz wizyt biznesowych.

Do dyspozycji Gości znajduje się bezpłatny, monitorowany parking.

Naszym celem jest stworzenie Gościom warunków zarówno do efektywnej pracy, jak i odpoczynku w ciszy z dala od zgiełku aglomeracji.

Zapraszamy!

CENTRUM SZKOLENIOWE DACPOL

Adres: ul. Okulickiego 5j, 05-500 Piaseczno
(vis-à-vis Media Markt)
Tel. (+48) 22 703 52 91
Tel. kom + 48 607 303 505
E-mail: promocja@dacpol.eu
www.centrumszkoleniowe.dacpol.eu

POKOJE GOŚCINNE DACPOL
Adres: ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno
(wjazd od ul. Okulickiego przez teren firmy Lamina)
Tel. (+48) 22 703 52 80
Tel. kom +48 605 383 545
E-mail: pokoje@dacpol.eu
www.pokoje.dacpol.eu