Profesjonalne, kompleksowe usługi rachunkowe, księgowe i kadrowo-płacowe świadczone zarówno zdalnie jak i w formie tradycyjnej w biurze w Piasecznie.

Nasze biuro ukierunkowane jest na nowo powstające biznesy oraz na przedsiębiorstwa, które dojrzały do decyzji outsourcingu swojej księgowości i powierzenia jej wyspecjalizowanej kancelarii. Wszystkie dokumenty księgowane są na bieżąco, co oznacza że nasi klienci zawsze mają dostęp do najświeższej informacji zarządczej a niezbędne dokumenty (np. bilans) dostępne są dla nich od ręki.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo biorąc całkowitą odpowiedzialność za nasze działania, co zapewnia posiadany przez nas bogaty pakiet ubezpieczeń OC. Reprezentujemy klienta przed US i ZUS, ewentualne kontrole mają miejsce w naszej siedzibie w Piasecznie.

Przez cały okres naszej współpracy, udostępniamy stałą, bieżącą opiekę dedykowanego specjalisty ds. rachunkowości, którego wysokie kompetencje potwierdzone są certyfikatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Zawsze odbieramy połączenia od naszych klientów – gwarantujemy że w godzinach pracy biura Twoja księgowa zawsze będzie dostępna pod telefonem.

Nasz zgrany i doświadczony zespół doradczy wyspecjalizowany w optymalizacji kosztów zadba, abyś zawsze mógł wykorzystać dynamicznie zmieniające się przepisy prawa oraz nowe warunki prowadzenia działalności do jak najlepszego rozwoju swojej firmy. Świadczymy usługi doradztwa podatkowego poprzez partnerską kancelarię wyspecjalizowaną w tym zakresie.

www.biurofvm.pl